Opera Office

GDAŃSK, ZWYCIĘSTWA 13

OPERA Office to nowoczesny budynek biurowy klasy A, zlokalizowany w pobliżu Opery Bałtyckiej w Gdańsku Wrzeszczu, nieopodal Śródmieścia, przy głównej arterii komunikacyjnej – Al. Zwycięstwa 13.

Funkcjonalny i estetyczny projekt bryły budynku wpisany został w istniejący drzewostan, który stworzy niespotykane ramy architektoniczne dla obiektu.

Budynek OPERA Office składa się z dwóch skrzydeł – skrzydła A o wysokości pięciu kondygnacji oraz czterokondygnacyjnego skrzydła B. Obiekt posiada rozległy jednopoziomowy parking podziemny. Łączna powierzchnia biurowa dostępna w budynku to 7 693 mkw.

Przejrzysta i nowoczesna forma obiektu oraz dbałość o efektywność wykorzystania przestrzeni pozwolą na stworzenie przestronnych i estetycznych powierzchni biurowych.

Wszystkie kondygnacje biurowe zaprojektowano w formie otwartego planu, co zapewni przyszłym najemcom swobodę aranżacji.

Starannie zaprojektowano także części wspólne budynku. Jasne i przestronne wnętrza, do wykonania których wykorzystano eleganckie materiały, takie jak corian kamień czy szkło, podkreślą dynamiczny i nowoczesny charakter obiektu.

OPERA Office powstaje na granicy Gdańska Głównego i dzielnicy Gdańsk Wrzeszcz, blisko głównego węzła komunikacyjnego przy Politechnice Gdańskiej, w otoczeniu parku i terenów rekreacyjnych, co czyni z obiektu doskonałe miejsce pracy nawet dla najbardziej wymagających firm.

W pobliżu znajdują przystanki komunikacji autobusowej i tramwajowej, a także stacja SKM, pozwalająca na szybki dojazd nawet z terenów Małego Trójmiasta Kaszubskiego. Również dla zmotoryzowanych położenie OPERY Office jest bardzo korzystne, dzięki stale rozwijającej się w Gdańsku infrastrukturze drogowej.