WE DEVELOP FUTURE

Innowacyjna przestrzeń dla Biznesu, czyli jak powstała Inopa

Inopa powstała z potrzeby dostarczenia profesjonalnych i przyjaznych użytkownikom rynku developerskiego rozwiązań. Na tle konkurencji, wyróżnia firmę nieustanne dążenie do stworzenia jak najlepszej przestrzeni dla rozwoju i prowadzenia biznesu. Dostarczamy na rynek nowoczesne powierzchnie biurowe, usługowe, hotelowe i magazynowe, starając się spełniać oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Konsekwencja i innowacyjne pomysły przyniosły wymierne rezultaty w postaci wypracowania pozycji solidnej marki, której warto zaufać.

Firma stawia przede wszystkim na wysoce zoptymalizowany i intuicyjny program zarządzania, gdzie wszelkie etapy tworzenia nowego projektu – począwszy od pozyskiwania finansów i nieruchomości, a ukończywszy na udostępnieniu i zarządzaniu powierzchnią – są ustandaryzowane i jasne, zarówno dla przyszłych użytkowników jak i współpracujących z nami firm.

Zależy nam, aby tworzone obiekty były nie tylko piękne, lecz również funkcjonalne. Pragniemy, aby po skomercjalizowaniu nadal żyły, tętniły ciekawymi inicjatywami i pozytywną energią.

Nieustannie zmieniamy się, rozwijamy, reagując na zmieniające się otoczenie konkurencyjne, poszukujemy kolejnych pomysłów i nowych inicjatyw, budujących wartość firmy, atrakcyjność projektów jak również wzmacniających więź z naszymi Klientami.

o firmie INOPA

Model Biznesu

W naszym działaniu wykorzystujemy model zintegrowanego biznesu, na który składają się różne etapy procesu inwestycyjnego: od pozyskiwania finansowania i nieruchomości, na wynajmie powierzchni kończąc. Realizujemy zarówno projekty wykonane wg indywidualnego zapotrzebowania Klientów, tzw. „build to suite”, jak również obiekty tworzone według własnych projektów, gdzie czynnikiem decydującym jest aktualne zapotrzebowanie rynku developerskiego.

Każdy z wymienionych etapów przebiega w ściśle określony i ustandaryzowany sposób, dzięki czemu jesteśmy w stanie przewidzieć ewentualne problemy i reagować w najkrótszym możliwym czasie. Stawiamy na profesjonalizm i jakość.

INOPA model biznesu
o firmie INOPA

Nasze doświadczenie

Nasze doświadczenie, jako firmy powstałej z wydzielenia się części komercyjnej Euro Stylu S.A., zdobywaliśmy w głównej mierze na trójmiejskim rynku nieruchomości. Projektami, które warto wskazać jako referencyjne, są Euro Office Park i Opera Office z Gdańska. Oba były wyzwaniem, które podęliśmy z pełnym zaangażowaniem, a dzięki wyobraźni i odwadze, udało się dostarczyć jedne z najnowocześniejszych i najciekawszych pod względem wizualnym, obiektów w regionie.