Euro Office Park

GDAŃSK, JANA PAŁUBICKIEGO 2-6

BPH Office Park to zespół czteropiętrowych budynków biurowych w Gdańsku w pobliżu ulicy Armii Krajowej. Wszystkie trzy budynki zostały przekazane do użytkowania w 2013 r. głównemu najemcy projektu – Bankowi BPH.

Inwestycję charakteryzują nowoczesne, zbudowane na planie open space, wnętrza. W budynkach zastosowane zostały wydajne, ekologiczne technologie grzewcze, indywidualnie sterowana klimatyzacja oraz otwierane okna zapewniające komfort pracy w każdych warunkach atmosferycznych. Pracownicy mogą również korzystać z rowerowni z prysznicami, pokoju relaksu, pokoju dla matek karmiących oraz wielu nowocześnie wyposażonych sal konferencyjnych.

BPH Office Park powstaje ok. 7 km od centrum Gdańska, w dzielnicy Jasień, pomiędzy ulicami Leszczynową, Kartuską i Armii Krajowej.

Ze względu na położenie przy trasie WZ jest to idealna lokalizacja zarówno pod względem komunikacji z Gdańskiem, jaki i z pozostałymi częściami aglomeracji i okolic – tylko 2 kilometry od inwestycji znajduje się bowiem obwodnica Trójmiasta. W tym rejonie miasta jest także dobrze rozwinięty transport publiczny (ul. Kartuska), a planowany na wysokości BPH Office Park przystanek autobusowy zlokalizowany bezpośrednio przy ul. Armii Krajowej sprawi, że przyszli pracownicy dotrą do pracy szybko i wygodnie.