DODANO: 06.06.2019

Centaurus partnerem Biznes WIR – Wiedza Inspiracja Relacje

Centaurus jest partnerem cyklu arcyciekawych warsztatów, organizowanych przez MADE IN Warmia & Mazury, które mają na celu kompleksowe wsparcie przedsiębiorców. 

Spotkania otwierać będzie część WIEDZA – prezentacje szkoleniowe, które pomogą zgłębić lokalnym przedsiębiorcom zagadnienia dotyczące prowadzenia firmy: marketingu, budowania zaangażowanego zespołu, tworzenia modelu biznesowego, działań public relations, skutecznego inwestowania niewielkich kwot czy kreatywnej księgowości.

Druga część to INSPIRACJE – luźna, ale stymulująca rozmowa z człowiekiem sukcesu. Na scenie pojawią się osoby z pierwszych stron gazet, których historie biznesowe pokażą jak osiągać wymarzone cele.

I ostatnia część RELACJE – w animowanej przez redakcję formie, wszyscy uczestnicy spotkania będą mogli powiększyć swoją listę „biznesowych znajomych”. A to rzecz najcenniejsza w interesach.

PROGRAM:

8:30 Rejestracja uczestników, poranna kawa i ciastko

9:00 – 9:45
Jak stracić 10 000 zł na nieudaną reklamę? Po tym wykładzie już nigdy nie spojrzysz na reklamę tak samo.

Magdalena Rudzińska, CEO & Founder Avocado Grupa Reklamowa
Analizuje, tworzy i wdraża strategie marketingowe i wielokanałowe kampanie reklamowe zorientowane na wysoką efektywność. Projektuje i wprowadzaniu na rynek nowe produkty swoich klientów. Od 2001 roku prowadzi jedną z największych agencji reklamowych w północnej Polsce.

9:45-10:00
Jak budować wizerunek małej firmy angażując się w działania społeczne.

Marek Borowski, prezes Zarządu Federacji Polskich Banków Żywności, które działają na rzecz ograniczenia marnowania żywności, pomocy potrzebującym oraz przedsiębiorczości. Za swoje inicjatywy społeczne otrzymał od Prezydenta RP Nagrodę Obywatelską 25-lecia Samorządności.

10:00-10:15
Sukcesja majątkowa w rodzinnej firmie.
r. pr. Piotr Aleksiejuk, współwłaściciel kancelarii Wojarska Aleksiejuk & Wspólnicy Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych. Kancelaria specjalizuje się w przeprowadzaniu procesu sukcesji majątkowej firm rodzinnych. Zabezpiecza tym samym prawnie majątki biznesów tworzonych nierzadko od pokoleń, zapewniając im ciągłość, trwałość oraz chroniąc przed nieprzewidzianymi sytuacjami.

10:15-11:00
O determinacji, wytyczaniu ambitnych celów i konsekwencji, która dowozi zwycięzców do mety.

Krzysztof Hołowczyc, postać, której popularność nie spada od ćwierć wieku. Najpierw zbudował ją jako najlepszy rajdowiec Polski i Europy. Potem pokazał 10-letnią, niełatwą drogę do podium w najtrudniejszym na świecie Rajdzie Dakar. Wciąż jedna z najbardziej pożądanych osobowości w mediach i reklamie. Z sukcesami porusza się też w biznesie. Twórca fundacji „Kierowca Bezpieczny”.

11:00-11:30
Czas na budowanie relacji biznesowych

ORGANIZATOR: MADE IN Warmia & Mazury

PARTNERZY WYDARZENIA:
Centaurus, BMW Zdunek, WA Kancelaria Prawna.

TERMIN: 13 czerwca 2019, godz. 9 – 11.30
MIEJSCE: Sala konferencyjna Kuźni Społecznej,
ul. Marka Kotańskiego 1, Olsztyn.

UDZIAŁ: Bezpłatny – wcześniejsza rejestracja
na https://evenea.pl/event/bizneswir/