DODANO: 13.11.2019

Budowa C300 ruszyła pełną parą! Budynek będzie miał dziesięć kondygnacji najmu, a najemcy będą się do niego mogli wprowadzać w kwietniu 2021 roku.

Biurowiec powstaje w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji Gdańska, na styku terenów stoczniowych i miasta, przy ulicy Marynarki Polskiej, tuż przy granicy z Młodym Miastem.

Na działce wykonaliśmy już prace ziemne i zakończyliśmy palowanie. Niebawem zakończymy wylewanie chudego betonu pod płytę fundamentową. Od kolejnego tygodnia rozpoczynamy zbrojenie płyty fundamentowej.

Cały budynek będzie miał powierzchnię najmu 13 760 m2 na 10 kondygnacjach.

Dla zmotoryzowanych najemców przygotujemy 218 miejsc postojowych na czterech kondygnacjach nadziemnych oraz 47 miejsc na zewnątrz budynku. Dla rowerzystów będzie udostępnionych 120 miejsc wraz z kompleksową infrastrukturą. Na parterze biurowca zaprojektujemy lokale usługowe, a pozostałe piętra zaaranżowane zostaną na biura. Wnętrza będą nawiązywały do klimatu stoczniowego. Biurowiec będzie obiektem klasy A, a dla projektu planujemy uzyskanie certyfikatu LEED na poziomie Gold.

C300 będzie gotowy do odebrania w kwietniu 2021.
Generalnym wykonawcą jest spółka należąca do grupy Inopa – HYDROBUDOWA GDAŃSK
Planujemy dalszy rozwój kompleksu, m.in. o budynek C250, który powstanie za i pomiędzy budynkami C200 i C300.

Zapraszamy do galerii zdjęć, projekt biurowca powstał w pracowni Kenton.